Translations:FAQ/27/tr

From GhostBSD Wiki
Jump to: navigation, search

GhostBSD projesine katkıdan bulunmanız için birden fazla yöntem var:

  • Eğer programlama becerisine sahipseniz ve FreeBSD işletim sistemine hakimseniz, veya sadece bu saydığımız alanlarda gelişmek istiyorsanız, belki aktif yazılımcı ekibimize katılmayı düşünebilirisiniz. Eğer maceradan hoşlanıyorsanız GhostBSD yapılandırmasına katılabilir, aynı zamanda e-posta listemize katılıp development mailing list yazılım ekibiyle iletişim içine kalıp yeni gelişmeleri ilk elden öğrenebilirsiniz.
  • Eğer içinizde sanatçı bir çoçuk yatıyor veya tasarımdan anlarım diyorsanız, hayranların grafik çalışmalarına, logolar, masaüstü duvar kağıtlarına, veya websitemizin tasarımına / güncellenmesine yardımcı olabilirsiniz. Eğer bu alanla ilgili iseniz website mailing list bu e-posta listemiz sizin için tam biçilmiş kaftandır.
  • Eğer kelimelerle aram iyidir inglizcem de öyle derseniz websitemizin veya wiki bölümümüzün içeriğinin yaratılması ve/veya düzenlenmesine katkıda bulunabilirsiniz.website mailing list ve bize bu e-posta listesinden ulaşabilirsiniz.
  • Belki yukarıdaki listede aradığızı bulamadınız, belki sadece GhostBSD yi kullanmak veya keşfettiğiniz program hatalarını (bug) veya sistemimizi nasıl daha iyi hale getirebileceğimiz ile ilgili görüşlerinizi bize iletmek isteyeceksiniz O zaman bu forum noktası tam sizin için. Hey! Unutmadan GhostBSD! den arkadaşlarınıza bahsetmeyi lütfen unutmayın.